Rok założenia 1992
P R O D U C E N T   S T O L A R K I   A L U M I N I O W E J   I   P C V
tel. / fax 58 683 33 05
tel. 58 683 33 04
 
|      o firmie     |      oferta     |      realizacje z PCV     |      realizacje z aluminium     |      kontakt     |

Okna PCV

GEALAN

Proponujemy:

Okucia WINKHAUS z mikrowentylacją w standardzie.

Okucia: METALPLAST-ZŁOTÓW (ROMB)

ALUMINIUM

 • stolarka budowlana aluminiowa w systemie ALUPROF Bielsko-Biała
 • fasady
 • drzwi
 • okna
 • witryny sklepowe
 • ogrody zimowe
 • zabudowy balkonów
 • szeroki wybór parapetów
 • rolety zewnętrzne aluminiowe
 • rolety wewnętrzne
 • żaluzje poziome i pionowe
 • doradztwo
 • pomiary techniczne, kalkulacje - gratis
 •  

  OFERTA

  Nasza oferta obejmuje:
  - profile i okucia
  - okna, drzwi i fasady z aluminium
  - szkło zespolone
  - bramy
  - drzwi
  - rolety
  - systemy przeciwpożarowe


  Profile i okucia

  Winkhaus

  Przedsiębiorstwo Winkhaus Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Rydzynie (woj. wielkopolskie) istnieje w Polsce od 23 października 1992 roku. Jest jedną z wiodących firm należących do Grupy Winkhaus, znanego w Europie niemieckiego producenta okuć budowlanych. Wszystkie firmy Grupy Winkhaus od pięciu pokoleń należą do rodziny Winkhaus. Podstawowe trzy profile produkcji to: wytwarzanie nowoczesnych obwiedniowych okuć okiennych, produkcja zamków drzwiowych, wkładek patentowych i systemów klucza generalnego oraz automatyka przemysłowa.
  Firma w Polsce zatrudnia około 800 pracowników. Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych, które sprzedaje w kraju i eksportuje do większości państw Europy Wschodniej. Poza własnymi produktami oferuje wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji okien i drzwi.
  Inteligentne i innowacyjne rozwiązania w zakresie techniki okuciowej do okien i drzwi są symbolem marki Winkhaus. Nasze podstawowe produkty to okucia uchylno-rozwierane, rozwierane i przesuwne do okien z pcw, drewna i aluminium. Program do konstrukcji stolarki budowlanej i szeroka gama produktów stosowanych do produkcji okien i drzwi dopełniają naszą ofertę skierowaną do producentów.

  Gealan

  S 8000 IQ 6-komorowy
  Doskonała izolacja cieplna dzięki sześciu komorom w ramie i skrzydle
  Bardzo dobra statyka za sprawą dużych wzmocnień stalowych w ramie i skrzydle
  Łatwa pielęgnacja dzięki dużej i gładkiej powierzchni wrębu
  Do wyboru wersja niezlicowana z prostym skrzydłem i wersja półzlicowana z zaokrąglonym skrzydłem i zaokrągloną listwą przyszybową.


  Okna, drzwi i fasady z aluminium

  Aluprof

  MB-45 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, np.: różnych typów ścianek działowych, okien, drzwi, w tym drzwi przesuwanych ręcznie i automatycznie, drzwi wahadłowych, wiatrołapów, witryn, boksów kasowych, gablot, konstrukcji przestrzennych.
  Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 45 mm (ościeżnica), 54 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 45 mm i 45 mm. Takie przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu - w przypadku okna i efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy - w przypadku drzwi. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien i drzwi.

  MB-60 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termiczneji akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych. Profile systemu mają budowę trójkomorową. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 60 mm (ościeżnica), 69 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 60 mm i 60 mm. Takie przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu - w przypadku okna i efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy - w przypadku drzwi. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien i drzwi.

  MB - 59SE

  MB - SR50

  MB - SR50 EFEKT

  MB - SG50

  MB - SR50 EI

  MB - 23P


  Szkło zespolone

  Montujemy szkła zespolone: posiadamy w ofercie min. szklo o roznorodnej kolorystyce i strukturach, szklo kuloodporne, antywlamaniowe.


  Bramy

  Novoferm

  Bramy:
  - segmentowe
  - przemysłowe
  - dla klientów
  - garażowe


  Drzwi

  Terma

  W chwili obecnej firma KMT STAL specjalizuje się w produkcji ościeżnic i drzwi stalowych. W szerokim programie produkcji znajdują się zarówno ościeżnice tradycyjne wykonywane od wielu lat, oraz ościeżnice i drzwi nowoczesne, których produkcja została uruchomiona w ostatnich latach. Jakość naszych produktów gwarantuje przestrzeganie systemu zapewnienia jakości ISO 9001:2001, oraz Aprobat Technicznych wydanych przez COBR Poznań i lTB Warszawa.
  Konto: BANK SPÓŁDZIELCZY PRUSZCZ GD. 78 8335 0003 0107 5154 2000 0004

  Adres internetowy: www.assilam.pl

  83-000 Pruszcz Gdański

  ul. Batalionów Chłopskich 8

  tel. / fax 58 683 33 05

  tel. 58 683 33 04